Eniva je fullservisová agentura, která je na trhu od roku 2006 pro Českou a Slovenskou republiku. Díky mladému a zkušenému týmu se nám podařilo navázat spolupráci s významnými klienty a vybudovat si jméno kreativní, dynamické a flexibilní agentury. Klademe důraz na spokojenost klientů s poskytováním komplexních služeb.

Základem firemní filozofie agentury, je klást důraz na stoprocentní odpovědnost vůči požadavkům klienta, neslibovat nerealizovatelné, ale naopak striktně dodržovat a plnit závazky. Díky velmi kompetentnímu kolektivu spolupracovníků nabízíme vysoce kvalitní služby včetně servisu v plném rozsahu marketingu, reklamy, produkce a public relations. Týmová práce odborníků zaměřených na různé směry a možnosti reklamy nám dovoluje realizovat naprostou většinu z představ klientů v oblasti standardních i nadstandardních služeb, stejně tak jako mimořádně neobvyklá přání.

Rozsah nabídky, kvalita služeb, důsledné plnění termínů a cenová úroveň realizovaných zakázek oslovuje firmy všech skupin. Náš tým tvoří lidé s jasnou představou a zájmem vybudovat mezi agenturou a klientem partnerský vztah předpokládající plnou důvěru jako základ dlouhodobě úspěšné spolupráce.